ВІД самого початку - спрямованість на лідерство

«Laska» — один із лідерів української індустрії морозива та заморожених продуктів. Завдяки розвинутій дистриб’ютерській мережі, продукція компанії широко представлена в усіх регіонах України та за її межами.
Компанія «Laska» була заснована в 2000 році у м. Кропивницькому
(на той час – Кіровоград).
Пуск першої виробничої лінії відбувся 7 червня 2000 року. Асортимент «Laska»
на той час обмежувався трьома видами морозива у вафельному стаканчику: молочне, вершкове та шоколадне.

завжди на хвилі інновацій

Крок за кроком, завдяки високій якості й бездоганному смаку, морозиво «Laska» за короткий термін завоювало довіру споживачів. Компанія стрімко продовжувала нарощувати об’єми виробництва та розширювати асортимент продукції.
Як результат, на сьогодні «Laska» — це найсучасніше технологічне устаткування, що працює на повну потужність та виробляє близько 100 видів морозива.

постійне Вдосконалення - синонім успіху

У 2014 році відбувся ребрендинг торгової марки, були встановлені нові високотехнологічні виробничі лінії. Відповідно до попиту ринку, постійно розробляються сучасні рецептури з використанням новітніх компонентів.
Колектив налічує понад 1000 співробітників, які є спеціалістами високого класу. На роботу постійно запрошуються молоді, талановиті фахівці, штат розширюється і це є принциповою позицією компанії.

наші кадри - найвища цінність

«Ми системно створюємо нові робочі місця й запрошуємо на роботу молодих спеціалістів, створюючи їм найсприятливіші умови для праці, бо зацікавлені у вихованні та підготовці власних кваліфікованих кадрів» — зазначають на підприємстві.
У 2021 р., за визначні заслуги у виробничій сфері, начальника виробництва «Laska» Ольгу Миколаївну Скакун нагороджено орденом княгині Ольги ІІІ ступеня.

висока якість - довірА споживача

«Laska» дуже відповідально ставиться до контролю якості свого асортименту.
На підприємстві діє виробничо-технологічна лабораторія, яка проводить тести сировини та продукції на всіх стадіях технологічного процесу, запезпечуючи дотримання нормативів. Крім того, партії готової продукції обов’язково досліджуються в державних акредитованих лабораторіях для підтвердження
безпечності та високої якості.