Правила

Правила акції «Laska – смакуй та подорожуй» (2018)

 

  1. Організатор Акції і термін проведення Акції

1.1. Організатором Акції «Laska – смакуй та подорожуй» (далі – «Акція») є ПОГ «АПВТ «ФІРМА ЛАСКА» (надалі – «Організатор/Виконавець»); юридична адреса: Україна, 25014, м. Кіровоград, вул. Руслана Слободянюка, 215.

1.2. Акція проводиться тільки на території України з 01 квітня 2018 року по 30 вересня 2018 року (включно), з можливим продовженням строку акції на передбачений строк поштового пробігу (надалі – «Строк проведення Акції» або «Акційний період»).

1.3. Телефон технічної служби підтримки: +38 (050) 411 11 01. Організатор/Виконавець передзвонює всім, хто зателефонував за свій рахунок.

 

  1. Умови Акції

2.1. В Акції можуть брати участь дієздатні громадяни України, які постійно проживають на території України, досягли повноліття – 18 років, і які в період проведення Акції виконали всі правила та умови, які наведені нижче (далі – «Учасник»).

2.2. Акція проводиться по відношенню до продукції – морозива Торговельної марки «Laska».

2.3. Акція проводиться на всій території України.

 

  1. Участь в Акції

3.1. Для участі в Акції необхідно:

3.1.1. Зібрати 5 РІЗНИХ обгорток від морозива «Laska». Не обов’язково зберігати цілісність обгортки, так як при відкритті морозива упаковка в будь-якому випадку буде пошкоджена. Достатньо відправити ту частину обгортки де, є зображення назви морозива;

3.1.2. Відправити лист з обгортками. П’ять різних обгорток необхідно покласти у конверт і надіслати за адресою: а/с 140, м. Кропивницький, 25014.

Якщо Учасник назбирав 10 обгорток, їх можна надіслати одним листом, та Учасник буде зареєстрований два рази й отримає два призи, але в межах кількості, передбачених призовим фондом Акції (п.4 Правил).

У листі Учасник обов’язково повинен розбірливо вказати свої прізвище, ім’я, по батькові, вік, контактний телефон, e-mail.

Для того, щоб отримати приз, необхідно розбірливо вказати зворотну поштову адресу: індекс, місто (в якому проживає учасник), вулицю, будинок, квартиру.

3.2. За лист з 5 обгортками від морозива, Учасник отримає яскраву обкладинку на паспорт, за умови наявності такого призу (обкладинки) в призовому фонді акції (п.4 Правил). Наприкінці акції, серед листів, отриманих за весь період, буде розігруватися подорож на двох до однієї з країн світу. Призи (обкладинки) обміну та поверненню не підлягають.

3.3. Якщо Учасник хоче взяти участь в Акції декілька разів, це є можливим, проте кількість призів на одну особу не може перевищувати 5 одиниць протягом одного місяця.

3.4. Організатор/Виконавець Акції не несуть відповідальності за несвоєчасне надходження листів, що трапилось не з вини Організатора/Виконавця. Але поштовий пробіг (до 10 днів) враховується Організатором/Виконавцем при реєстрації листів на Розіграш супер-призу. Так, наприклад, по закінченню останнього місяця акції, листи що були відправленні учасниками в останні дні цього місяця, будуть очікуватися Організатором/Виконавцем протягом 10 днів з моменту закінчення місяця, з подальшою реєстрацію отриманих листів. Таким чином, розіграш супер призів буде здійснюватися наприкінці другого тижня після останнього місяця акції.

3.5. Кожного 1 числа місяця в період проведення Акції, Організатор/Виконавець проводить розіграш призів, а саме Сувенірної продукції з логотипом ТМ «Laska» у кількості визначеної п.4.1.1.2 Правил, серед учасників які надіслали 5 обгорток від морозива які надійшли на вказану у 3.1.2 Правил адресу за місяць (з 1 по 31(30) число місяця), який передував місяцю проведення розіграшу. Призи обміну та поверненню не підлягають. Розіграш проводиться за допомогою комп’ютерної програми жеребкування RANDOM.ORG (www.random.org) чи її аналогу.

3.6. Учасники, які надіслали листи протягом терміну дії акції, беруть участь у Розіграші супер-призів – подорожі на двох. Розіграш проводиться за допомогою комп’ютерної програми жеребкування RANDOM.ORG (www.random.org) чи її аналогу.

3.7. 3.7. Про результати розіграшу Учасники можуть дізнатися на сайті, в соціальних мережах facebook (facebook.com/TM.Laska.UA) /instagram (instagram.com/morozivo_laska) або за телефоном гарячої лінії: +38 (050) 411 11 01.

  1. Призовий фонд Акції

4.1. Призовий фонд Акції складає:

4.1.1. Приз:

4.1.1.1. Обкладинка на паспорт – для перших 1000 Учасників Акції. Кількість призів – 1 000 шт.

4.1.1.2. Сувенірна продукція з логотипом ТМ «Laska» у кількості 1 штука на місяць. Організатор/Виконавець залишає за собою право збільшити кількість Сувенірної продукції, яка буде розіграна.

4.1.2. Супер-приз (далі – «Супер-Приз») – поїздка на 2-і особи. Кількість призів – 1 (одна) путівка на двох за весь термін акції. Під супер-призом мається на увазі можливість придбання путівки за акційною ціною в 1 (одну) гривню!

Приз включає :

– оплату туристичного страхування одержувача призу та обраної ним для спільної подорожі особи;

– переліт економ-класом з України до міста відпочинку та у зворотному напрямку;

– трансфер аеропорт-готель-аеропорт;

– оплату проживання в готелі класу не нижче 4 зірок протягом 1 тижня.

– харчування. Порядок харчування визначається готелем тої чи іншої країни і може не враховувати вподобань Одержувача путівки та особи, яка його супроводжує, і може включати: BB – тільки сніданок з безалкогольними напоями; HB – сніданок і вечеря ( рідше сніданок + обід) з безалкогольними напоями на сніданок; FB – сніданок, обід і вечеря з безалкогольними напоями на сніданок; AI – все включено (сніданок, обід, вечерю і полуденки, легкі закуски, барбекю в барах залежно від сервісу готелю) з безкоштовними безалкогольними і алкогольними напоями місцевого виробництва в перебігу дня; UAI – ультра все включено (сніданок, обід, вечерю і полуденки, легкі закуски, барбекю в барах залежно від сервісу готелю) з напоями місцевого виробництва та імпортними в перебігу дня та харчування в ресторанах A-la carte. Додаткове харчування або харчування на власний смак, Одержувач путівки придбаває за власний рахунок.

4.1.3. В будь-якому разі всі вагомі деталі: дату можливого відправлення переможця, умови, строк та інші умови, що стосуватимуться подорожі, сторони оговорюють додатково, з метою найкомфортнішої організації відпочинку переможця.

4.2. Приз обміну та поверненню не підлягає.

4.3. Відповідальність за нарахування та сплату всіх податків, пов’язаних з врученням Призу учаснику, який має право на його отримання, несе Організатор/Виконавець Акції.

 

  1. Порядок визначення переможця

5.1. Учасник Акції, який має право на отримання Супер-Призу Акції (далі – «Переможець»), буде визначатись Організатором та Технічним партнером Акції з використанням спеціального обладнання (комп’ютера), устаткованого спеціальною комп’ютерною програмою, зазначеною в п.3.6. цих Правил. Робота цієї програми заснована на принципі випадкової вибірки одного Учасника, який виконав належним чином всі умови Правил протягом Акційного періоду. У спеціальному обладнанні не містяться приховані алгоритми (в тому числі вихідні тексти комп’ютерних програм), інформаційні масиви, вузли чи агрегати, недоступні для інспектування та тестування з боку органів, які здійснюють контроль за проведенням Акції.

5.2. Учасник Акції, який визначений як Учасник Акції, що має право на Супер-Приз, буде опублікований на сайті Організатора, або, при наявності вказаного номера телефону, сповіщений про це за допомогою дзвінка від Організатора Акції.

5.3. Результати процедури визначення Учасника Акції, що має право на отримання Супер-Призу Акції, є остаточними й оскарженню не підлягають. Організатор Акції гарантує об’єктивність проведення процедури визначення учасника, який має право на отримання Супер-Призу Акції.

5.4. Грошовий еквівалент Призу Акції не виплачується. Приз Акції може відрізнятися від його зображення на рекламних матеріалах та не відповідати сподіванням Учасників.

 

  1. Порядок і термін отримання призів та Супер-Призу Акції

6.1. З моменту отримання листа від Учасника Акції, реєстрації листа у базі даних, заповнення конвертів, оформлення відправлення призів у поштовому відділенні, до моменту отримання Учасником Акції призу, може пройти до 30 днів. Звертаємо увагу Учасників Акції, на той факт, що прості листи надходять до Організатора/Виконавця Акції швидше ніж листи рекомендовані.

6.2. З моменту визначення Переможця Акції до моменту його фактичного відправлення у подорож може пройти строк, необхідний в першу чергу для Переможця (визначення дати, час на збори, оформлення відпустки, тощо), але такий строк не може перевищувати 60 днів. По закінченню вказаного строку Організатор/Виконавець не несе відповідальності за подальше використання Призу, а також за неможливість скористатися ним.

6.3. Організатор/Виконавець не несе відповідальність за наявність у Переможця закордонного паспорту. Переможець оформлює закордонний паспорт своїми силами та за власний рахунок.

6.4. У випадку письмової відмови від Супер-Призу з боку Учасника Акції, Організатор/Виконавець Акції на свій розсуд визначає спосіб розпорядження таким Призом.

6.5. Учасник Акції, що має право на Супер-Приз Акції, протягом 15 (п’ятнадцяти) календарних днів з моменту повідомлення про перемогу в акції, зазначеного у п. 5.2. Правил, зобов’язаний надати наступні документи на себе та на особу, що супроводжуватиме його (на електронну адресу: office@laska.ua):

– копію українського та закордонного паспортів (сторінку з фотографією, сторінку з даними про те, де й яким органом видано паспорт, сторінку з пропискою (реєстрацією);

– копію довідки про присвоєння індивідуального ідентифікаційного номера.

6.6. Факт ненадсилання хоча б одного із вказаних у п.6.6 документів протягом 15 (п’ятнадцяти) календарних днів означає втрату Учасником права на отримання Супер-Призу.

6.7. Місце вручення Супер-Призу, зазначеного у п.4.1.2, повідомляється Виконавцем додатково.

6.8. Переможець Акції зобов’язаний підписати всі необхідні документи, пов’язані з отриманням Супер-Призу Акції.

 

  1. Обмеження

7.1. Відповідальність Організатора Акції не виходить за межі вартості та кількості заохочень, вказаних у даних Правилах.

7.2. Організатор/Виконавець Акції не несе відповідальності у разі настання форс-мажорних обставин, таких як стихійні лиха, пожежа, повінь, військові дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни у законодавстві, збої у мережах мобільних та Інтернет операторів, електромережах, що діють на території проведення Акції, інших непідвладних контролю з боку Організатора Акції обставин.

7.3. Організатор Акції не несе відповідальності за неможливість отримати Супер-Приз Учасником Акції з будь-яких причин, що не залежать від Організатора Акції, в т.ч. у випадку, якщо контактна адреса, ім’я та/або прізвище, номер телефону або інший спосіб зв’язку з Учасником Акції були вказані невірно та/або нерозбірливо, або змінено тощо, так само як і у випадку неотримання від особи, визначеною Учасником Акції, копій документів, вказаних в п.6.6. даних Правил, або неотримання призів було зумовлено помилками поштової служби, або невідкриттям візи. При цьому такий учасник Акції не має права на одержання від Організатора Акції будь-якої компенсації.

7.4. У випадку, якщо Учасник Акції з яких-небудь причин не може отримати Приз та/або Супер-Приз особисто, такий Учасник Акції не має права поступитися своїм правом третій особі.

7.5. Організатор Акції не несе відповідальності стосовно подальшого використання отриманих учасником Акції призів.

7.6. Організатор Акції не вступає в будь-які суперечки, стосовно визнання будь-яких осіб Учасниками/Переможцями Акції і прав на їх отримання призів. Організатор Акції не бере на себе відповідальності за визначення прав сторін у будь-яких суперечках. Рішення Організатора Акції щодо визначення Переможця Акції є остаточним і не підлягають оскарженню.

7.7. Організатор Акції має право відмовити Учаснику у видачі Супер-Призу, якщо у Організатора виникнуть сумніви щодо добросовісності участі в акції такого Учасника. Таке рішення Організатора є остаточним і оскарженню не підлягає.

 

  1. Порядок і спосіб інформування про умови Акції

8.1. Інформування щодо даних Правил та умов проведення Акції здійснюється за допомогою розміщення на Інтернет-сайті www.laska.ua, та у соціальних мережах facebook (facebook.com/TM.Laska.UA)/instagram (instagram.com/morozivo_laska).

8.2. Зміна та доповнення правил та умов Акції можлива у випадку їх затвердження Організатором Акції та розміщення на Інтернет-сайті www.laska.ua. та у соціальних мережах facebook (facebook.com/TM.Laska.UA)/instagram (instagram.com/morozivo_laska). Такі зміни та доповнення набувають чинності з моменту розміщення, якщо інше не буде спеціально визначене безпосередньо змінами/доповненнями до цих Правил.

 

  1. Надання інформації

9.1. Організатор Акції гарантує, що під час збору і подальшого використання отриманої інформації, він буде дотримуватися всіх положень чинного законодавства України щодо недоторканості особистої інформації, а також застосовувати всі доцільні запобіжні заходи стосовно зібраної інформації і надавати її лише тим, хто має на це достатні законні підстави та у порядку, що визначений чинним законодавством України.

9.2. Беручи участь у Акції, Учасник/Переможець Акції тим самим підтверджує свою згоду на використання наданої ним інформації про себе а також про його супроводжуючу особу, Організатором Акції з маркетинговою та/або будь-якою іншою метою, методами, що не суперечать чинному законодавству України (у т.ч. шляхом передачі третім особам), зокрема, безоплатне використання його імені, прізвища, фотографії, інтерв’ю або інших матеріалів про нього з рекламною метою, у тому числі право публікації його імені і фотографії з його зображенням у засобах масової інформації, будь-яких друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, інтерв’ю зі ЗМІ, без обмеження по території, терміну та способу такого використання, і таке використання не компенсується (не оплачується) Організатором Акції та/або третіми особами. Надання такої згоди також розглядається у розумінні ст.ст. 296, 307, 308 Цивільного Кодексу України.

9.3. Кожен Учасник Акції своєю участю в Акції підтверджує, що він надає свою згоду Організатору Акції на збір, обробку, розповсюдження та/або передачу власних персональних даних, зазначених в п.9.2. цих Правил, на умовах, передбачених Законом України “Про захист персональних даних”.

 

  1. Інші положення

10.1. У випадку виникнення ситуації, що допускає неоднозначне тлумачення цих Правил, і/або питань, не врегульованих цими Правилами, остаточне рішення приймається Організатором Акції відповідно до вимог діючого законодавства України. При цьому рішення Організатора Акції є остаточним і не підлягає оскарженню.

10.2. Інформація, надіслана Учасниками Акції, переходить у власність Організатора Акції і не повертається Учасникам Акції. Учасник Акції, беручи участь у Акції, тим самим надає згоду на це.

10.3. Учасник Акції підтверджує факт ознайомлення з даними Правилами Акції і повну згоду з ними. Порушення Учасником Акції цих Правил Акції або відмова Учасника Акції від виконання цих Правил, надання недостовірної інформації автоматично позбавляє його права на одержання Призу.

Поддержка сайта: Forforce