Мексиканський кактус (95 г)

Мексика – далека, загадкова і прекрасна країна пристрасних мачо і чорнооких красунь, країна сомбреро, гуарача, пончо і ,звичайно ж, кактусів!

Тут сучасність і історія сплелися разом, щоб створити неповторно красивий союз архітектури, епох і незабутніх природних красот. Мексика – це ще й країна чотирьох морів: Карибське море, Мексиканська затока, море Кортеса (Каліфорнійська затока) і величний Тихий океан.

Не тільки Бразилія славиться своїми фестивалями, але й Мексика теж. Тут проходить пристрасний Фестиваль сальси і запашний Фестиваль найпрекрасніших квітів. А карнавалу перед Великим католицьким Постом відводиться цілий тиждень. Всі сім днів наповнені святковим шумом яскравих парадів, веселими танцями і ритмічною музикою, різнокольоровими салютами. Найяскравішим моментом вважається Свято Пригноблених Чоловіків , коли протягом 23 годин чоловіки можуть робити все, що їм заманеться, але, зрозуміло, в рамках законів держави і релігії.

Поштова адреса

м. Кропивницький, 25014
вул. Руслана Слободянюка, 215

Контактні телефони

тел: (0522) 56-73-95, 56-51-87
тел/факс: (0522) 56-73-80
email: office@laska.ua

Мексика – далека, загадкова і прекрасна країна пристрасних мачо і чорнооких красунь, країна сомбреро, гуарача, пончо і ,звичайно ж, кактусів!
Тут сучасність і історія сплелися разом…
Освіжаючий фруктовий лід зі смаком лимона і м’яти, у верхівці якого причаївся справжній феєрверк із стріляючої карамелі!
Поддержка сайта: Forforce